Ekonomi

Elon Musk, benim olduğunu kanıtlayanlara 1 milyon DOGE verecek

Investing.com – Dünyanın en güçlü insanları arasında yer alan Elon Musk’ın eski bir hikayenin yeniden gündeme gelmesinin ardından bir zümrüt madeni olduğunu kanıtlayacak 1 milyon doları var. DOGEYapacağını söyledi.

Son olarak geçtiğimiz günlerde Twitter’ın logosu DOGE ile süslendi. değiştirerekKripto paraya olan ilgisinin devam ettiğini gösteren Elon Musk, şimdi de DOGE ödülü vererek kripto varlığı gündemde tutmaya devam ediyor.

Elon MuskZümrüt madeni olduğu iddiaları 2014 yılına kadar uzanıyor. Elon Musk’ın bir zümrüt madeni olduğu söylentisi, o dönem Forbes ile röportaj yapan Musk’ın, sohbet sırasında babası Errol Musk hakkında bir zümrüt madeni hikayesi anlatmasından sonra yıllarca devam etti.

Bu yıl yine gündem olan hikaye, Twitter sahibini epey kızdırdı ve bahsin çok sınırlayıcı olduğunu söyleyerek iddiaları bir kez daha reddetti. Ancak eleştirmenler, 2014 yılında bir röportajda ailesinin bir zümrüt madeni olmasıyla övünen Musk’ın şimdi bunu neden şiddetle reddettiğini merak ediyor. Ayrıca röportajın Forbes’un internet sitesinden kaldırılması şüpheleri daha da artırdı.

Elon Musk, Emerald madenini bulanları ödüllendirecek

Elon Musk, çok ciddiye aldığı bu bahis üzerine bir tweet’e yanıt vererek, kendisiyle ilgili olduğu iddia edilen madenin varlığını kanıtlayan herkese şu anki değeri 86.750 dolar olan 1 milyon DOGE ödülü vermeyi taahhüt etti.

Bu gelişme DOGE fiyatını etkilemedi. Geçen hafta 10 sent kadar yükselen ve satıcıların araya girmesiyle 8 sente kadar gerileyen DOGE, bugün %3 artışla 0,086 dolar seviyesinden alıcı buluyor.

Author: Günay Caymaz

adilcevazajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu